Polsko - włoska współpraca gospodarcza

pexels-photo-297642

Pośrednictwo handlowe

Firma Pazza Idea zajmuje się szeroko pojętą współpracą handlową. Pomagamy przy sprzedaży polskich produktów we Włoszech oraz włoskich produktów w Polsce. Nasz dział handlowy to zespół profesjonalnych i skutecznych sprzedawców. Wspieramy rozwój polsko- włoskich kontaktów biznesowych, pomagamy przy zawieraniu umów handlowych i monitorujemy przebieg całej transakcji. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, rezerwujemy hotele, spotkania itp.

pexels-photo-327538

Współpraca binesowa

Jeżeli masz pomysł na biznes, lub chcesz rozwijać swoją firmę, jeśli posiadasz dobrej jakości polski produkt i myślisz o wprowadzeniu go na rynek włoski to dobrze trafiłeś! Razem ruszymy na podbój rynków zagranicznych! Znajdziemy dla Ciebie partnerów biznesowych, zajmiemy się negocjacją najkorzystniejszych warunków. W czasie spotkań biznesowych zajmiemy się także tłumaczeniami, by usprawnić współpracę.

Depositphotos_52463793_original

Promocja na rynku włoskim

Organizujemy spotkania z klientami. Możemy samodzielnie zająć się sprzedażą Twoich produktów. Tworzymy bazy klientów, wyszukujemy najbardziej odpowiednich partnerów. Oferujemy również wszelkie działania promocyjne, najwyższej jakości marketing i reklamę, zarówno w internecie jak i offline. Wszystko po to, by sprzedać Twój produkt i znaleźć na niego jak najwięcej odbiorców!

Pazza Idea, czyli skąd ten pomysł. Kilka słów o nas.

Interesuje nas wspaniała kultura Włoch, jesteśmy wielkimi zwolennikami zacieśniania współpracy i dbania o dobre relacje polsko- włoskie. Mamy doświadczenie w biznesie  i uwielbiamy zajmować się rozwojem mniejszych i większych przedsiębiorstw. Postanowiliśmy połączyć nasze pasje i wykorzystać umiejętności i możliwości, by wspomóc rozwój włoskich firm na polskim rynku, oraz polskich na włoskim.

W ten sposób pewnego dnia zrodziła się PAZZA IDEA!

Razem z zespołem skutecznych handlowców każdego dnia wspieramy biznes naszych klientów. Pomagamy wprowadzać polskie produkty na włoski rynek i dbamy o szeroko pojętą współpracę gospodarczą między tymi dwoma krajami. Czerpiemy z tego ogromną przyjemność, więc jeśli masz podobnie szalony pomysł to zgłoś się do nas! Takie realizować lubimy najbardziej!

Jak działamy?

wyszukanie odpowiednich partnerów biznesowych 

nawiązanie współpracy 

obsługa i pomoc w kontynuacji stosunków gospodarczych

Dlaczego warto z nami współpracować?

Mając w nas sprzymierzeńca nie musisz sam ruszać na podbój rynku, którego nie znasz. Nie popełnisz przy tym błędów wynikających z różnic kulturowych. 

Poszukiwanie partnera na obcym rynku jest bardzo trudne, jednak jeśli oddasz to w ręce specjalistów zaoszczędzisz sobie wielu kłopotów. Dzięki nam nie musisz latać za granicę. Jesteśmy na miejscu i zajmiemy się wszystkim!

Jesteśmy zespołem ludzi doświadczonych w dziedzinie biznesu, handlu i pozyskiwania klientów. Pazza Idea to Twój dział handlowy do wynajęcia!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Andrzeja 4/20
05-800 Pruszków

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.